2 db

Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Szakmai gyakorlat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Saláta express food kft

Termelő hidegkonyha komoly hidegkonyhai tapasztalattal rendelkező szakácsot keres műszak vezetői pozícíóba .
Feltétel:
Legalább hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat .
Önálló ,precíz munkavégzés
Kiváló problémakezelő,megoldó kézség
Feladata :
A termelés befejezésének megszervezése ,annak koordinálása,
a munka közös részvételével .
Referálás a dolgozókról az üzletvezetőnek .
Amit nyújtunk :
Családias légkörű biztos hátterű hosszútávú munkahely.
Versenyképes jövedelem .
Munkaidő : Vasárnaptól csütörtökig 12-21-ig .

Szakmai önéletrajzokat várunk a salataexpress@gmail.com címre.
Feladás dátuma: március 11. 19:37.

Kapcsolatfelvétel