Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás

Jászai Mari térhez közel eső szendvicsbárba keresünk szendvicskészítő munkatársat - hidegkonyhai tapasztalat előnyben. Nagyon korán kezdünk de cserébe szabad a délután (4:00 -13:30). Munkaidő hétfőtől péntekig.
Teljes munkaidőben bejelentett állás, azonnali kezdésre lehetőség van.
Havi fix bérezés (nettó 200eFt a próbaidő után) plusz 8400 Ft utazási hozzájárulás, plusz bónusz, plusz személyzeti étkezés.
Önéletrajzokat várjuk: info@clubszendvics.hu címre v érdeklődni lehet a 06702416012 számon is.
Feladás dátuma: május 17. 14:32.

Kapcsolatfelvétel