(Hirdetésazonosító: 75215405) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 130 900  Ft Bruttó bér: 137 700  Ft Bruttó bér: 124 100  Ft Bruttó bér: 124 100  Ft Bruttó bér: 124 100  Ft Bruttó bér: 129 200  Ft Bruttó bér: 134 300  Ft Bruttó bér: 170 000  Ft Bruttó bér: 130 900  Ft Bruttó bér: 119 000  Ft
Céges

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egészségvédelmi és Munkabiztonsági, EHS szakértő

Leírás

Takarítócég Higiénikus végzettséggel rendelkező kollégákat keres azonnali kezdési lehetőséggel .Bejelentett munka.

Munkaidő :
6 órára
Bérezés:Nettó: 110.000.- Ft

Jelentkezni és érdeklődni fényképes Önéletrajzzal az alábbi e-mail címen tehetik:
takaritas2006kozpont@gmail.com
Feladás dátuma: január 16. 13:58.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.