Országos
Kerület: XI.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Adatrögzítő
Cégnév: Magyar Autókereskedőház Zrt

A Magyar Autókereskedőház Zrt. internetes hirdetéskezelő munkatársat keres.

Feladata:
- a MAH Zrt. internetes felületeire történő hirdetések feltöltése, illetve törlése

Elvárások:
- MS Office és Google szolgáltatások stabil, magabiztos használata
- nagyfokú precizitás, megbízhatóság
- monotónia-tűrés

Amit nyújtunk:
- feladathoz mérten magas jövedelem
- teljes munkaidős, határozatlan idejű állás, fix jövedelem
- hétfőtől péntekig, reggel 8.30 órától délután 16.30-ig tartó munkavégzés fél órás ebédszünettel
- kellemes munkakörnyezet, tömegközlekedéssel is megközelíthető iroda
- fiatalos, lendületes és támogató csapat

Fényképes jelentkezéseket az info@mahzrt.-hu email címre várjuk.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel