Hitelszakértő munkatársat keresünk! - Rock Home

Feladás dátuma:

szept 6., 10:21

Elvárt végzettség:
egyetem/főiskola

Cégnév:
Rockholding Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Pénzügyi szolgáltatás értékesítő

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Vállalkozói/szerződéses

Szeretnél egy évek óta működő ingatlanközvetítő cég hitelezési üzletágához csatlakozni?

Budapesten és Pest megyében keressük most azt az 1 fő hitelezési és biztosítási szakértő kollégánkat, aki szívesen részévé válna a Rockhome életérzésnek és fiatalos,- lendületes csapatunknak.

Feladatok
online felületeken beérkező leadek feldolgozása
ügyfél igények felmérése, előszűrése, kategorizálása és rögzítése
hitel és biztosítási konstrukciók bemutatása, online és személyes pénzügyi tanácsadás
ingatlanközvetítő partnerekkel való kapcsolattartás meghatározott régióban
részvétel irodai meetingeken, szakmai képzéseken
a hitelügyletek nyomon követése, szakmai segítségnyújtás, ügyfelek végig kísérése a teljes hiteligénylés folyamatban
telefonos és e-mailes kapcsolattartás az ügyfelekkel és a bankokkal
szervezési és adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások
pénzügyi szolgáltatás közvetítői (MNB) vizsga, vagy gazdasági felsőfokú végzettség
minimum 2 éves pénzügyi,-elsősorban hitelközvetítésben szerzett tapasztalat
vállalkozói szemlélet
fejlődés iránti nyitottság, lendület, pörgés, pozitív szemlélet
precizitás és kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
jó problémamegoldó képesség
felhasználói szintű excel, word, power point használat

Előnyt jelent
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
lendületes, támogató csapat tagjaként lehetőséged lesz a folyamatos fejlődésre
országos szinten működő irodák várnak ingatlanközvetítői/ ajánlói bázissal
Kiemelkedő Fix és teljesítmény arányos jövedelemben lehet részed
rugalmas munkaidő, Home Office lehetőség
21. századi irodai környezet és közösségi élet vár
innovatív folyamatokban vehetsz rész elsők között

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 150021751

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 7 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!