Hosszú távú bejelentett festő állás Budapesten

Bruttó bér:

22 000

Ft / nap

Feladás dátuma:

ápr 23., 11:04

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Festő

Hosszú távú bejelentett munkaviszonyra keresünk szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkező festőket!

Cégünk lakóparkok glettelését (gépi és kézi glettelés) és festését végzi. Jelenleg a 13. kerületben van a munkavégzés helyszíne, azonban több projektünk is van Budapest területén (mind tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető helyszínen).

Elvárások:
- szakmunkás bizonyítvány megléte (enélkül nem tudunk alkalmazni!!)
- önálló munkavégzés
- igényes, rendezett megjelenés, józan életmód
- megbízhatóság
- fehér munkásruha
- betöltött 25 életév és legalább 5 év szakmai tapasztalat festőként

Amit nyújtani tudunk:
- Teljes munkaidős bejelentett munkaviszony (3 hét próbaidő alatt napi bejelentés, utána állandó szerződéssel)
- 3 hét próbaidő alatt heti kifizetés, utána havi kifizetés utalással
- Fizetés: nettó 22.000/nap kezdetben, ez később a teljesítmény függvényében természetesen növekedhet
- Folyamatos, hosszú távú foglalkoztatás
- Kiváló csapat

Jelentkezni hétköznapokon 8 és 16 óra között lehet az alábbi telefonszámon: .

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 138471836

Jófogás alkamazás QR kód