Tulajdonságok

Országos
Kerület: IX.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Ács
Cégnév: Persona Mobile GmbH & Co. KG

Németország egyik legnagyobb készház gyártó cégéhez keresünk munkatársakat.
- Műhelymunka
- németországi bejelentés
- ingyenes szállás
- kezdő órabér: 10,- Euró bruttó + 3,- Euró nettó,
- betanítás után az órabér: 11,50- Euró bruttó + 3,- Euró nettó
- 2/3 műszak
- 25% éjszakai pótlék
- 25% túlóra pótlék
- 42,5 és 51 órás munkahét
feltételek: kommunikáció képes német nyelvtudás, B jogosítvány
Érdeklődni: +36703818397
Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal emailben: info@personamobile.hu
web: www.personamobile.info
Feladás dátuma: április 21. 14:32.

Kapcsolatfelvétel