Sürgős!

Tulajdonságok

Országos
Kerület: X.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: Euro-Montex Kft

Németországi munkavégzésre keresünk épületgépészeti munkákban jártas csőszerelőket, lakatosokat, hegesztőket.

4 fő hegesztőt
4 fő csőszerelőt

Hosszútávú bejelentett munka, németországi kereset! Azonnali belépési lehetőség! 26 éve működő korrekt stabil cég!
A munkavégzés helye: München és Frankfurt

A cég biztosítja:
- első kiutazás költsége (saját autóval vagy vonattal)
- németországi szállás
- hosszútávú munkalehetőség
- túlórázási lehetőség
- németországi kereset
- magyar nyelvű munkahelyi vezető
- bér: nettó 550.000 Ft./hó

Elvárások:
- megfelelő iskolai végzettség (minősítés nem feltétel, AWI előny!)
- szakmai gyakorlat
- azonnali belépési és kiutazási hajlandóság
- megbízhatóság
- német nyelvtudás nem feltétel

Kiutazás időpontjai:
- 2017. november 19. vasárnap
- 2017. november 15. szerda

Jelentkezni:
- önéletrajzzal (euro-m@t-online.hu)
- telefonon (06-1/262-0431, 06-70/315-8085)
- személyesen (időpontegyeztetés után) 1106 Budapest, Maglódi út 16.
Feladás dátuma: november 15. 18:53.

Kapcsolatfelvétel