Tulajdonságok

Kerület: I.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Host, hostess
Cégnév: Pöttyöslabda Bt

Promóciókra keresünk hölgyeket, urakat; fő-, illetve mellékállás betöltésére! Lehetsz egyetemista, pályakezdő, tapasztalt munkavégző, nem számít!
Szeretettel várunk, ha ezek alapján Magadra ismersz:

-kiváló kommunikációs készség
-igényes megjelenés
-kitartás
-heti minimum 3 nap vállalása, mely napokat Te választasz ki
hétfőtől vasárnapig számítóan

Amit kínálunk:
-kimagasló fizetés
-prémium juttatások, bónuszok
-karrier lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk a fényképpel ellátott önéletrajzod az info@budapestpromotion.com e-mail címre.
Feladás dátuma: május 21. 16:07.

Kapcsolatfelvétel