Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Host, hostess

Tech cég frissen indult projektjéhez keres új arcokat ! Ha elmúltál már 18, de még nem vagy 30, szívesen dolgoznál fiatalos és dinamikus környezetben a város szívében egy penthouse irodában modell munkakörben úgy, hogy még jól is érzed Magad, akkor jelentkezz Hozzánk és ugorj fel egy kávéra.

Átlagon felüli fizetésre, rugalmas munkaidőre és személyre szabott prémium rendszerre számíthatsz.

Ha érdekel a fent leírt lehetőség küldj egy e-mailt az alábbi címre 2 db fényképpel , a magasságod, testsúlyod és telefonszámod megadva. Ha van tetoválásod vagy műtéti heged egyáltalán nem kizáró ok, jelentkezz bátran a beszélt idegen nyelv előnyt jelent de nem feltétel !
wfmodelshungary@gmail.com
Feladás dátuma: augusztus 13. 16:24.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel