Bruttó bér: 500 000 Ft / hó
Országos
Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Olaszország
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Host, hostess
Cégnév: Armony Hostess

Olaszország-i disco-club csinos,szimpatikus,18-28 év közötti lányokat keres hostess munkára,azonnali kezdéssel.A lányok feladata a vendégekkel való társalgás,italfogyasztás.(nem lap-dance,nem tanc).Nem keresünk modelleket,de olyan lányokat akik szeretnének egy kis plusz pénzt keresni.Mi nem igérunk milliókat,de korrekt,legális és bejelentett munkát.Szexmentes munka!!Munkaszerződés,kinttartózkodás minimum 1 hónap.Kötelező az olasz vagy az angol alapszintű nyelvtudás.Fizetés napi 50-80 euro + jutalék.Jelentkezni és kérdéseket feltenni az armonyhostess@gmail.com e-mail cimen lehet,lehetőleg 1-2 fényképpel,minden kérdésetekre szivesen válaszolunk.Ha szeretsz bulizni akkor nálunk a helyed!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel