Országos
Kerület: XII.
Kategória: Egészségügy / szépség
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Host, hostess
Cégnév: mhsh

Exkluzív, budapesti, XII. kerületi komplexumunkba keresünk hostess munkatársakat. Teljes- és részmunkaidőben is végezhető állást kínálunk.
Kiemelt kereseti lehetőséggel várjuk diákok és pályakezdők jelentkezését is. Vidékieknek szükség esetén szállást is biztosítunk.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel