2 db

Tulajdonságok

Országos
Kerület: X.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb szakmunkás
Cégnév: Platform System Kft

Hőszigetelésben jártas, szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkező munkavállalókat keresünk, függesztett munkahídból végzendő folyamatos munkára, alkalmazotti jogviszonyban! A bérezés csak irányadó, a munkavégzés mennyiségétől függően, több is lehet!
Munkavégzés helye : Budapest 10. kerület.
Munkakezdés azonnal! Szállást nem tudunk biztosítani!
Érdeklődni: 06 20 972 6335
Feladás dátuma: október 4. 18:33.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel