Céges
Feladás dátuma: szeptember 17. 19:21. Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 230 000 Ft / hó
Kerület: II.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

A G4S Biztonsági Szolgáltatások Zrt. keres 9 órás, vezénylés szerinti, hivatali (Hétfőtől péntekig tartó) munkarendbe érvényes szakmai okmányokkal személy és vagyonőröket keres, diplomácia testület recepciójának üzemeltetésére, alapfokú angol,vagy francia nyelvtudással.

A kezdés folyamatos. Munkahelyet váltókat csak korlátozott ideig tudunk megvárni, egyéni elbírálással, egyeztetéssel.

A szolgálatban nem kell egyedül lenni, több fős a létszám. Gépesített konyha, első osztályú, munka környezet. A munkahely a Batthyány tértől három perc sétára van, de ingyenes parkolásra is van lehetőség a közelben.

Saját alkalmazotti, tehát jogbiztos, tiszta munkaviszony, garantáltan befizetett járulékokkal. A bér műszakpótlékkal együtt legalább 230.000 Ft bruttó, mintegy 152.000 Ft nettó + cafetéria nettó 8 000 Ft értékben. Tehát összesen mintegy 160.000 Ft nettó jövedelem kereshető meg. Ez még lehet több is, fizetett ünnepre járó pótlékkal vagy túlóra vállalása esetén, melyre akit érdekel, adódhat lehetőség és túlóra pótlék is jár rá.
Bérfizetés nálunk 2.-6 között egy összegben, átutalással történik.
Pest megyei jelentkezőket is fogadunk, részükre a bejárást a Munka Törvénykönyve szerint támogatjuk.

A szolgálati öltözet öltöny, melyet a Vállalat minden munkavállalójának a kellő mennyiségben ingyenesen biztosít. (kihordási időre járó rendszerben)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, érvényes vagyonőri szakmunkás papírok birtokában, az alábbi e-mail címen lehet: guarding.allas@hu.g4s.com.Jelentkezéséhez tüntesse fel:II ker.Diplomácia testület

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel