IV. kerületbe keresünk ADR gépkocsivezetőt

Bruttó bér:

5

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
MK Albintransz-2002 Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Gépjárművezető

Újpesti indulás-érkezéssel keresünk hátfalas Mercedes Axor-ra, ADR darabáru engedéllyel rendelkező gépkocsivezető kollégát.
A munkáról pár gondolat:
Cégünk jellemzően vízkezelő vegyszereket szállít fürdőkbe, strandokra, wellness szállodákba, vízművekhez országosan, IBC tartályban, kannás kiszerelésben.
Az IBC-ket fejteni vagy cserélni kell, kannás raklapokat leadni és a göngyöleget helyette átvenni.
Nincs multizás és gyűjtőzés. Jellemzően 3-5 cím, de párszor van csak 1 lerakós nap.
A hivatalos munka és pihenőidőkbe mindig beleférünk, így szervezzük a feladatokat.
Nincs munkaidő, csak megoldandó feladat. Tehát ha korán indul mert korán akar végezni, lelke rajta.
Munkavégzés hétfőtől-péntekig, hétvégén nem dolgozunk. Nálunk valóban családias a hangulat, ismerjük egymás gondját-baját és igyekszünk mindig megtalálni a közös nevezőt.
Teherautónk mindegyike emelőhátfalas és a könnyebb munkavégzés érdekében elektromos békával rendelkeznek.
Ugyanakkor ez is csak egy munkahely, itt is alap és elvárás a pontos, megbízható munkavégzés.
Fizetés: 470.000.- nettó, bejárási hozzájárulás: 30.000.-, 60.000.- negyedéves bónusz, céges telefon.
Ledolgozott egész év után, évvégi jutalom.
Önéletrajzokat, leinformálható referenciákkal az: ímre küldjék.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 142508212

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
Albintransz

MK Albintransz-2002 Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód