Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: IT support, Helpdesk-es
Cégnév: Goodgumi Kft

Informatikus munkatársat keresünk 14. kerületi telephelyünkre kiemelt bérezéssel.
Főbb feladatok, munkák:

Együttműködés a külső szoftverfejlesztőkkel
Saját programok karbantartása, fejlesztése (C#)
Vállalatirányítási rendszer üzemeltetése és fejlesztésének támogatása
Riportok és adatelemzések készítése (MS SQL, Excel)
Informatikai nyilvántartások előállítása és kezelése
BI rendszer felügyelete
IT projektekben való részvétel, biztonsági rendszerek tervezése
Javaslatok tétele IT fejlesztésekre
Kisebb mértékben rendszergazdai és helpdesk feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

szakirányú végzettség
Minimum 1-2 év releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

Stabil, megbízható vállalat
Fejlődési lehetőség
Változatos feladatok
Hosszútávú munkalehetőség
Versenyképes juttatási csomag
Irodai munkarend

jelentkezni a szabina@goodgumi.hu e-mail címen lehet.
Feladás dátuma: november 17. 08:53.

Kapcsolatfelvétel