Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Bank / biztosítás / tőzsde
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő

Leírás

Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata
Ingatlan- és pénzügyi közvetítőket keres.

Ha szívesen foglalkozik emberekkel, hisz önmagában, nem éri be átlagfizetéssel, és fontos, hogy olyan csapatban dolgozzon, ahol számíthat a támogatásra, rengeteg az energiája, és tenni akar céljai megvalósításáért, akkor az OTP Ingatlanpontnál elérheti ezt!

Legyen részese sikereinknek, csatlakozzon országos hálózatunkhoz!

Feladatok:
Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
Bankcsoport saját portfoliójának és a piaci ingatlanok értékesítése
Pénzügyi termékek értékesítése
Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében
Az értékesítési folyamat adminisztrálása

Amit kínálunk:
Kiemelkedően magas jutalék, amely a befektetett munkával elért eredménnyel arányos, akár 66 százalék is lehet.
Karrierprogramunkon keresztül előrelépési és fejlődési lehetőség biztosított.
Folyamatos és magas szintű képzési rendszer.
Térítésmentes szakmai továbbképzések és tréningek
Professzionális ingatlan-nyilvántartási rendszer, amely rendelkezik például automata hirdetési modullal.
A portfóliónkból választó ügyfeleink részére kedvezményes finanszírozási megoldások értékesítésének lehetősége.
Modern irodai háttér és infrastruktúra
Rugalmasan alakítható munkaidő.
Változatos munkavégzés.

Amit várunk:
Legalább középfokú végzettség
Értékesítői attitűd
Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
Megbízható, precíz munkavégzés
Kiemelkedő munkabírás
Ambiciózus gondolkodás
Csapatmunka

Előny:
Ingatlanközvetítői tapasztalat
Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga
Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Nyelvtudás

Munkavégzés helye:
Budapest

Nem csak szakmabeliek jelentkezését várjuk. Akár pályakezdőként vagy pályamódosítóként is várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a becz.attila@otpip.hu e-mail címre. Amennyiben pályázata megfelel elvárásainknak, úgy a többfordulós kiválasztási folyamat kezdeteként egy személyes találkozó időpontjának egyeztetése céljából értesítjük.
Feladás dátuma: július 16. 15:20.

Kapcsolatfelvétel