(Hirdetés azonosító: 78828830) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 400 000  Ft / hó Bruttó bér: 415 000  Ft / hó Bruttó bér: 405 000  Ft / hó Bruttó bér: 360 000  Ft / hó Bruttó bér: 350 000  Ft / hó Bruttó bér: 350 000  Ft / hó Bruttó bér: 390 000  Ft / hó Bruttó bér: 500 000  Ft / hó Bruttó bér: 395 000  Ft / hó Bruttó bér: 365 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: VIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Malleus Kft

Ingatlanbefektetésekkel és pénzügyekkel foglalkozó belvárosi cég értékesítőket keres. Előzetes szakmai tapasztalat nem szükséges. Kizárólag irodai munkavégzésre keresünk értékesítőket, ingatlanok felvétele nem szükséges. Ingatlanok felvétele nem szükséges.

Amit kínálunk:
- Kiemelkedő fizetés, vonzó, felső határ nélküli jutalékrendszerrel
- Rugalmas munkaidő beosztás
- Folyamatos szakmai fejlődés, belső tréningek, értékesítési technikák fejlesztése
- Fiatalos. dinamikus csapat

Munkavégzés helye: VIII. kerület

Fényképes önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre:
malleuskft@gmail.com

Tóth Péter
Feladás dátuma: szeptember 6. 17:05.

Kapcsolatfelvétel