Bruttó bér: 200 000 Ft / hó
Kerület: III.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Family Property Center Kft

35 fölötti vagy? Nem találod a helyed? Mindig érdekeltek a szép házak, lakások?
Gyere hozzánk ingatlanozni!
Ha sok pénzt szeretnél keresni, jó a beszélőkéd, akkor majd mi megtanítunk a többire! Már a betanulás alatt is kapsz jövedelmet. Nem csak a nevünk Családi, mi tényleg egy szuper családias csapat vagyunk! Nálunk fontos vagy, számíthatsz ránk! Megkapod azt a személyes odafigyelést, amit az óriás cégeknél soha.
Mit érdemes Rólunk tudnod?
A Családi Ingatlan 10 éve indult, Márk és Gyöngyi otthonából- szó szerint Ma már 6 irodánk van Budapesten, Pomázon és Dunakeszin. A családi házból ugyan kiköltöztünk , de pusztán csak azért, mert nem fértünk el Ahogy az lenni szokott a munka mennyisége egyre csak nőtt Sok munkatársunk már 6-8 éve nálunk dolgozik, rendületlenül! Viszont a nap csak 24 órából áll, ezáltal mi tényleg Nem bírjuk már szusszal a sok tennivalót! Ezért is keresünk új munkatársakat! Nem baj, ha nincs gyakorlatod az ingatlanozás terén, mi megtanítunk! Nem fogod megbánni, legyél tagja szuper csapatunknak!

Az alábbi területekre keresünk kollégát:

Budapest II/A
Budapest 5.kerület,
Budapest 7. kerület,
Budapest 11. kerület,
Budapest 12.kerület,
Budapest 13. kerület,
Budapest 14. kerület,
Budaörs-Budajenő-Kamaraerdő,
Érd-Tárnok
Telki
Dunakeszi-Göd-Vác
Veresegyház

Miért jó nálunk dolgozni?
Miközben megtanulod a szakmánkat, már a kezdetektől pénzt keresel
Tudjuk, hogy nehéz, ezért segítünk! Nálunk a tréning ingyenes, a munkához kapcsolódik és folyamatos
Közvetlen főnököd olyan profi, akiben vakon megbízhatsz! Úgy fog irányítani és segíteni, mint tyúkanyó a csibéjét
Nem baj, ha számítógépes tudásod nem az erősséged, mert nálunk asszisztens végzi ezeket a feladatokat, persze azért némi alap nem árt
Munkahelyeink kulturáltak, barátságosak és mindent biztosítunk, ami az eladáshoz kell. Nincs költséged a munkába járáson kívül!
Ahhoz, hogy legyen sok eladandó ingatlanod, kis telefonos csapatunk is besegít
Nálunk megtalálod a profizmust, a hangulat viszont családias
Mit várunk Tőled?
- legyél határozott, de ne szigorú
- hatékony munkádhoz szükséged lesz autóra
- könnyen tudj kapcsolatot teremteni, kommunikálj
- szeress segíteni az embereknek
- kitartó legyél, ne add fel korán, bármiről is legyen szó
- ne ijedj meg a munkától
- saját autóval rendelkezz

A munkavégzéshez autó szükséges.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat küldd el nekünk az allas@csic.hu email címre, és a tárgyba se felejtsd el megjelölni a területet, ahol dolgozni szeretnél.
Kérlek, csak akkor jelentkezz,k ha az alábbi területek egyikén maximális helyismerettel rendelkezel!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel