Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: III.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Family Property Center Kft

Nem találod a helyed? Mindig érdekeltek a szép házak, lakások?
Gyere hozzánk ingatlanozni!
Ha sok pénzt szeretnél keresni, jó a beszélőkéd, akkor mi megtanítunk a többire! Már a betanulás alatt is kapsz jövedelmet. Nem csak a nevünk Családi, mi tényleg egy szuper családias csapat vagyunk! Nálunk fontos vagy, számíthatsz ránk! Megkapod azt a személyes odafigyelést, amit az óriás cégeknél soha.

Mit érdemes Rólunk tudnod?
A Családi Ingatlan 10 éve indult, Márk és Gyöngyi otthonából- szó szerint Ma már 6 irodánk van Budapesten, Pomázon és Dunakeszin. A családi házból ugyan kiköltöztünk, de pusztán csak azért, mert nem fértünk el. Ahogy az lenni szokott, a munka mennyisége egyre csak nőtt. Sok munkatársunk már 6-8 éve nálunk dolgozik, rendületlenül! Viszont, a nap csak 24 órából áll, ezáltal mi tényleg nem bírjuk már szusszal a sok tennivalót! Ezért is keresünk új munkatársakat! Nem baj, ha nincs gyakorlatod az ingatlanozás terén, mi megtanítunk! Nem fogod megbánni, legyél tagja szuper csapatunknak!

Az alábbi területekre keresünk kollégákat:

1. kerület
2. kerület
3. kerület
11. kerület
12.kerület
14. kerület
15. kerület
16. kerület
Budaörs - Érd
Tárnok
Diósd
Dunakeszi - Göd
Pomáz - Csobánka
Szentendre

Miért jó nálunk dolgozni?
Miközben megtanulod a szakmát, már a kezdetektől pénzt keresel.
Tudjuk, hogy nehéz, ezért segítünk! Nálunk a tréning ingyenes, a munkához kapcsolódik, és folyamatos.
Közvetlen felettesed olyan profi, akiben vakon megbízhatsz. Nem baj, ha számítógépes tudásod nem az erősséged, mert nálunk asszisztens végzi ezeket a feladatokat, persze azért némi alap nem árt.
Irodáink kulturáltak, barátságosak és mindent biztosítunk, ami az eladáshoz kell. Nincs költséged a munkába járáson kívül!
Nálunk megtalálod a profizmust, a hangulat viszont családias.

Mit várunk Tőled?
- legyél határozott, de ne szigorú
- hatékony munkádhoz szükséged lesz autóra
- könnyen tudj kapcsolatot teremteni, kommunikálj
- szeress segíteni az embereknek
- kitartó legyél, ne add fel korán, bármiről is legyen szó
- ne ijedj meg a munkától

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat küldd el nekünk az allas@csic.hu email címre, és a tárgyba se felejtsd el megjelölni a területet, ahol dolgozni szeretnél.
Kérlek, csak akkor jelentkezz, ha az alábbi területek egyikén maximális helyismerettel rendelkezel!
Feladás dátuma: november 19. 09:13.

Kapcsolatfelvétel