(Hirdetés azonosító: 83267380) Hirdetés kezelése »
1 db
Sürgős! Céges

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő

Leírás

FŐbb Feladataid KÖzÉ FOG Tartozni:
- Kapcsolat kialakítása és folyamtos ápolása a leendő ügyfeleiddel
- Új és használt ingatlanok értékesítése ügyfeleid igényei szerint
- Az értékesítési folyamat teljeskörű lebonyolítása

AMIT TŐled VÁrunk:
Rendelkezz értékésítési vénával, tényleg szeress emberekkel foglalkozni, és a cég filozófiáját követve, maximális színvonalon teljesítsd ügyfeleid igényeit.
A szakmai tudást mi adjuk hozzá!

AMIT KÍnÁlunk:
- Szakemberek által tartott ingyenes teljes körű szakmai képzés, amely mellett már az első perctől kezdve biztosítjuk a munkavégzés lehetőségét
- Munkavégzésed első időszakában mentori segítségnyújtás, melyhez egy fiatalos inspiráló közeg társul
- Minden nap új kihívás, új ismerettségekkel
- Rugalmas munkaidő, így munka mellett nem fog gondot okozni hivatalos ügyeid elintézése sem.

Várjuk fényképes öneéltrajzodat, az alábbi email címre: allas@centralhome.hu
Feladás dátuma: szeptember 22. 14:52.

Kapcsolatfelvétel