Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata ismét bővíti irodái számát.

Keresünk:

Értékesítő Tanácsadókat budapesti irodáinkba.

Ha szívesen foglalkozol emberekkel, hiszel önmagadban, nem éred be átlagfizetéssel, és fontos, hogy olyan csapatban dolgozz, ahol számíthatsz a támogatásra, rengeteg az energiád, és tenni akarsz céljaid megvalósításáért, akkor az OTP Ingatlanpontnál elérheted ezt!

Legyél részese sikereinknek, csatlakozz országos hálózatunkhoz!

Feladatok:
- Bankcsoport saját tulajdonú portfoliójának értékesítése
- A piaci ingatlanok felkutatása, értékesítése, kezelése
- Pénzügyi termékek értékesítése
- Iroda üzleti hatékonyságának biztosítása

Amit kínálunk:

- Folyamatos szakmai képzések
- Modern irodai háttér és infrastruktúra
- Új üzletág dinamikus fejlődésében rejlő kihívások
- Központi háttértámogatás: infrastruktúra és marketing

Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség
- Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
- Megbízható, precíz munkavégzés
- Csapatmunka

Előny:
- Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga
- Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
- Felsőfokú végzettség
- Nyelvtudás

Jelentkezés módja: Várom fényképes önéletrajzod a becz.attila@otpip.hu e-mail címre vagy a hívásod a +36-70-4422-188 telefonszámon. A tárgy mezőben kérlek tüntesd fel a megpályázott pozíciót.
Feladás dátuma: július 16. 15:20.

Kapcsolatfelvétel