Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Leírás

Tisztelt Álláskereső!

Az OTP Ingatlanpont hálózatának vezető partneri irodája, pörgős, lendületes csapatába felvételt hirdet, ingatlan tanácsadók számára! A cégünk piacvezető pozíciójának eléréshez keresünk olya tettre kész, sikerorientált munkatársakat, akik szeretnék akár az általuk megtermelt bevétel 66%-át keresni, szeretik a kötetlenebb munkákat és vágynak arra, hogy munkájuk nem csak szakmailag, hanem emberileg is elismerésre kerüljön.

Új kollégánk feladata:
az OTP Ingatlanpont határozott képviselete;
eladó ingatlanok felkutatása, megbízások akvirálása;
a bankcsoport saját portfóliójának értékesítése;
ártárgyalások koordinálása;
adás-vételi szerződésekben történő proaktív közreműködés.

Új kollégánkkal szembeni elvárások:
megbízhatóság;
kiváló asszertív kommunikáció;
terhelhetőség;
legalább középfokú végzettség;
értékesítői attitűd;
megbízható, precíz munkavégzés;
ambiciózus gondolkodás.

Amit kínálunk:
kimagasló kereseti lehetőség (akár a bevétel 66%-a);
exkluzív kialakítású, modern Duna-parti iroda;
korszerű irodai és technikai háttér;
az OTP Bank teljes támogatása;
folyamatos, magas szintű szakmai képzések;
cégcsoporton belüli további karrier lehetőségek;
professzionális ingatlan-nyilvántartási, vállalatirányítási rendszer;
kedvezményes finanszírozási megoldásokból járó bónuszok;
rugalmasan alakítható munkaidő.

Várjuk pályakezdők, pályamódosítók, vagy éppen szakmabeliek jelentkezését a becz.attila@otpip.hu email címre.
Feladás dátuma: július 16. 15:20.

Kapcsolatfelvétel