Ingatlanközvetítő, referens, területi képviselő kollégákat keresünk!

Feladás dátuma:

feb 26., 17:31

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (4 órában)

Elvárt végzettség:
középiskola

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Ingatlanértékesítő

Vállaltunk 100%-os magyar tulajdonú Gdn Országos Ingatlanhálózat. Bp. X. kerületben lévő, frekventált helyen elhelyezkedő irodánkba, megnövekedett feladataink elvégzésére és meglévő csapatunk bővítésére, elsősorban Dél-pesti tevékenységhez keres 5 fő értékesítőt.
Amit ajánlunk:
- kiemelkedő, európai szintű jövedelem,
- ingyenes iroda használat, professzionális munkakörülmények,
- telekommunikációs hozzájárulás,
- személyre szabott marketing támogatás (névjegykártya, szórólapok, professzionális adat rögzítő-kereső rendszer, stb.),
- kizárólag magas szintű értékesítési gyakorlati alapokra/technikákra helyezett képzési rendszer.
Amit elvárunk:
- ügyfélközpontú gondolkodásmód, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
- magas munkabírás, pozitív beállítottság,
- alapszintű számítógépes ismeretek.
Keress bizalommal!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 142566022

Kapcsolatfelvétel

Utoljára aktív: 4 napja