(Hirdetés azonosító: 84756226) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Műszaki rajzoló
Cégnév: ADVISORS Ingatlanszakértő Kft

Szakértő csapatunkba kollégát keresünk Budapest és Pest megye területén lévő ingatlanok helyszíni felméréséhez és felmérési alaprajzainak elkészítéséhez.

A munkakör ellátáshoz szükség van műszaki alapismeretkre és alaprajz készítő program használatában szerzett gyakorlatra.

Végzettséget tekintve az építészeti vonal előnyt jelent (építész, építőmérnök, technikus), de nem kizáró tényező más műszaki végzettség sem!

Feltételen szükséges B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési képesség, saját gépjármű előny, de nem feltétel.

A feladat ellátható főállásban és vállalkozóként is.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az allas@advisors.hu címen lehet.
Feladás dátuma: október 12. 18:29.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel