(Hirdetés azonosító: 85866213) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 390 000  Ft / hó Bruttó bér: 360 000  Ft / hó Bruttó bér: 500 000  Ft / hó Bruttó bér: 350 000  Ft / hó Bruttó bér: 420 000  Ft / hó Bruttó bér: 360 000  Ft / hó Bruttó bér: 375 000  Ft / hó Bruttó bér: 355 000  Ft / hó Bruttó bér: 375 000  Ft / hó Bruttó bér: 360 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Bank / biztosítás / tőzsde
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói/szerződéses
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb

Több mint húsz éve működő társaságunk dinamikusan fejlődő tevékenységéhez

ingatlanvagyon értékelő
munkatársakat keres.

Feladatok: lakó és ipari-kereskedelmi ingatlanok értékbecslése, műszaki szakértések készítése.

Működési terület: Budapest, Pest megye, Komárom-Esztergom megye, Fejér megye

Elvárások:

szakirányú végzettség (OKJ 53 vagy OKJ 54)
technikai feltételek biztosítása (számítógép, gépkocsi)

Amit kínálunk:

hosszú távú együttműködés,
átlagosnál magasabb, versenyképes jövedelem
szakmai fejlődés lehetősége

Műszaki, jogi, közgazdasági végzettség előnyt jelent. Pályakezdők, friss diplomások jelentkezését is várjuk.

Pályakezdő munkatársainknak szakmai támogatást, és garantált induló jövedelmet biztosítunk.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, végzettségek másolatával a következő e-mail címre várjuk: ertekbecsles.ch@gmail.com
Feladás dátuma: december 9. 00:28.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel