Ipari Takarító - Budapest, 23. kerület, Soroksár

Feladás dátuma:

ápr 25., 12:46

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
Clinso Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Takarító

Ipari takarítókat keresünk Soroksár - Budapest 23. kerületi gyáregységbe,
Hétfőtől péntekig
8 óra 1 műszakos munkarend,
ami lehet: délelőtt (6.00-14.00), délután (14.00-22.00), éjszaka (22.00-06.00), vagy
4 óra részmunkaidő: (18.00-22.00)
illetve alkalmanként hétvégi munkavégzés vállalása is lehetséges.
Helyszín: 23. kerület Soroksár Tömegközlekedés kiváló, hév, busz.
Feladatok: a munkaterület kézi és gépi takarítása a csoportvezető utasításai alapján, ipari területen szemetelés, padozat takarítása, vegyszerek rendeltetésszerű használata.
Versenyképes fizetést, stabil munkahelyet, határozatlan idejű szerződést, tervezhető munkarendet biztosítunk. Szállást és céges buszjáratot nem tudunk biztosítani.
Az álláshoz tartozó elvárások: 8 általános iskolai végzettség, kézi-, és gépi takarítói szakmai takarítási alapismeretek és a megbízható, alapos munkavégzés.
Jelentkezés telefonon, amennyiben nem tudjuk fogadni hívását, visszahívjuk vagy akár e-mailben is lehetséges.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147338005

Jófogás alkamazás QR kód