Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Tulipa Hungarica Kft

13 kerületbe keresünk önállóan dolgozni tudó, teljes munkaidős és részmunkaidős lendületes kolléganőket az irodaház közös területeinek takarítására
Bérezés:
Részmunkaidős bér - 4 órás: nettó 60 000 Ft
Teljes munkaidős bér: nettó 120 000 Ft
Feltételek:
- munkaidő vállalása: 5 ,30 - 14,00 közötti időszakban
Jelentkezni:
Önéletrajzokat az info@tulipahungarica.hu email címre várjuk. Érdeklődni munkanapokon,napközben 8-16 között a +36 70 636 8488 telefonszámon.
Feladás dátuma: február 7. 11:01.

Kapcsolatfelvétel