Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Tulipa Hungarica Kft

XIII. kerületbe keresünk önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes, lendületes ffi és női kollégákat az irodaházban való gép takarításra és az irodaház körüli munkálatok elvégzésére. -udvar, járda, lépcsőház takarítás-
Bérezés:

Teljes munkaidős bér: 8 órás, 6-14.30 óráig

Jelentkezni:
Önéletrajzokat az info@tulipahungarica.hu email címre várjuk. Érdeklődni munkanapokon,napközben 8-16 között a +36 70 636 8488 telefonszámon.
Feladás dátuma: április 16. 11:32.

Kapcsolatfelvétel