(Hirdetés azonosító: 66599754) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 51 100  Ft / hó Bruttó bér: 56 700  Ft / hó Bruttó bér: 50 400  Ft / hó Bruttó bér: 49 700  Ft / hó Bruttó bér: 56 000  Ft / hó Bruttó bér: 53 900  Ft / hó Bruttó bér: 70 000  Ft / hó Bruttó bér: 49 700  Ft / hó Bruttó bér: 58 100  Ft / hó Bruttó bér: 56 000  Ft / hó
- 36 % Céges

Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Tulipa Hungarica Kft

X. kerületben lévő szervizbe, valamint udvar, lépcsőház és mellékhelyiségek takarítására keresünk délelőttös kollégát/kolléganőt.
Elsősorban olyan megbízható kisgyerekes anyukák, fitt nyugdíjasok jelentkezését várjuk, akik tudnak önállóan dolgozni és munkájukra igényesek.
Bejelentett munka, 4 órás részmunkaidős munkaviszony, bérezés 70 000 Ft / hó.
Jelentkezni:
Önéletrajzokat az info@tulipahungarica.hu email címre várjuk. Érdeklődni munkanapokon,napközben 8-16 között a +36 20 611 59 35 telefonszámon.
Feladás dátuma: szeptember 24. 09:24.

Kapcsolatfelvétel