Kiemelt!

Irodaház, Kollégium portaszolgálat

Bruttó bér:

360 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

jún 6., 13:00
Üzleti
Multirégió
Pest

Elvárt végzettség:
középiskola

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Portás

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

1/ Budapest XI. kerület Fehérvári úton lévő irodaházba keresünk portás beosztásba, 28 és 60 év közötti jó megjelenésű, egészséges, az irodaházi portaszolgálatban gyakorlott, digitális tűzjelző rendszer kezelésében járatos, magára és a környezetére igényes, rendszerető, jó kommunikációs készséggel rendelkező, az angol nyelvet ismerő kollégát. Munkarend 24/48. Bérezés nettó 1.300.-

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal a
emailcímen.
Elküldött önéletrajz utáni megbeszélés H-P 08-15.30 között a 06.30 1118140 számon

2/ Budapest X.kerület Kőbánya Kertváros (168E) környékén lévő kollégiumba keresünk portás beosztásba 28 és 60 év közötti, egészséges, kulturált, jó kommunikációs készséggel rendelkező, a kollégiumi portaszolgálatban gyakorlott, távfelügyeletre bekötött tűzjelző rendszer kezelésében járatos, az angol nyelvet ismerő kollégát
Munkarend: 24/48 Bérezés nettó 1.350.-

Jelentkezés: Friss érvényes Erkölcsi Bizonyítvány
Fényképes önéletrajzzal a
emailcímen. Elküldött önéletrajz utáni megbeszélés H-P 08-15.30 között a 06.30 1118140 számon

3/ Budapest IX.ker.-i belvárosi kollélgiumba keresünk portás beosztásba 28 és 60 év közötti, egészséges, kulturált, jó kommunikációs készséggel rendelkező, a kollégiumi portaszolgálatban gyakorlott, távfelügyeletre bekötött tűzjelző rendszer kezelésében járatos, rendszerető, az angol nyelvet ismerő kollégát.

Fényképes önéletrajz a
emailcímre küldve. Elküldött önéletrajz utáni megbeszélés H-P 08-15.30 között a 06.30 1118140 számon

4/ Budapest IX.ker.-i egyetemre keresünk portás - járőr beosztásba 28-60 év közötti, egészséges, jó fizikumban lévő (az állást és a lépcsőzést is jól bíró), kitartó, jó megfigyelő képességgel rendelkező, a munkájában pontos, jól kommunikáló, tisztelettudó, kollégákat. Angol nyelv tudása előny.
Bérezés: 24/48 beosztásba nettó 1.500.-/h
14 órás beosztásba nettó 1.600.-/h
Jelentkezés föltételei: Érvényes Vagyonőri Igazolvány,
Friss Erkölcsi Bizonyítvány
Fényképes Szakmai Önéletrajz
-ra megküldve. Elküldött önéletrajz utáni megbeszélés H-P 08-15.30 között a számon.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147936974

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
Tibor

sx kereskedelmi és szolgáltató kft

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód