4 db

Tulajdonságok

Országos
Kerület: XI.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói/szerződéses
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Építőipari munkás
Cégnév: Fővállalkozói Zrt

20 éves Fővállalkozói Zrt. Saját Irodaházai új építéséhez és felújításaihoz referenciákkal rendelkező, minőségi számlaképes alvállalkozói és generál kivitelezői kapacitásokat keres téli belső munkavégzéseihez kezdésekkel.

Saját dolgozói állományunk bővítéséhez minőségi alvállalkozókat keresünk kőműves munkákra ( szerkezetépítések, falazások, betonozások, vakolások), hidegburkolási munkákra, gipszkartonozási munkákra ( oldal és előtétfalak, álmennyezetek, látvány dobozolások ), festési munkákra ( festés, tapétázások, mázolások ), villanyszerelési munkákra ( erős és gyengeáram, intelligens rendszerek, transzformátor házak ), épületgépészeti munkákra ( víz, gáz, fűtés/ hűtés, kazánház ), valamint lakatos munkákra ( épületlakatos szénacél és rozsdamentes kerítések, kapuk, korlátok, kapaszkodók, acéltartók, felülvilágítók, függönyfalak gyártása és szerelése ).

Aktuális Munkaterületeink:
- Budapest, IX. kerület 1200 m2-es irodaszintünk felújítása
- Veszprém, 3070 m2-es irodaházunk új építése
- Miskolc 2 szintes irodaház felújítása
- Budapest, XX. kerület 5 szintes 8000 m2-es irodaházunk új építése
- Budapest, III. kerület 2 szintes 1500 m2-es irodaépület felújítása
- Pest Megye, Gyál 1500 m2-es irodaépület kivitelezése
- Budapest, Ipari bérleményeink (változó alapterületű ) bővítése és felújítása
- Budapest, VI. kerület 6 szintes 20.000 m2-es irodaházunk építése
- Polgár, 1000 m2-es Irodaházunk felújítása
- Győr, 2 szintes 2000 m2-es Irodaházunk építése
- Nyíregyháza, Irodaház és Csarnok építése
- Siófok, 2000 m2-es Irodaházunk építése
- Győr, 1400 m2-es Iroda felújítása
- Budapest, 4 szintes 15.000 m2 Irodaházunk építése
- Miskolc, 2 szintes 1800 m2-es Irodaházunk felújításai

Fővállalkozásunk műszaki és szerelés vezetést, munka anyagot, segédanyagot, állványt, nagyobb gépeket biztosítja! Alvállalkozóinktól csak alapeszközöket és kézi szerszámokat várunk el a munkavégzésekhez.
Alvállalkozói áraink versenyképesek ( 3000-7500 Ft/ rezsióradíj +Áfa ), de minőségi munkát várunk el! Hetente elszámolás felmérések alapján és 24 órán belül megtörténik az átutalás. Bankgaranciákat, faktoralhatóságot tudunk biztosítani !

Szakmától függetlenül kisebb 4-6 fős csapattal lehetne elkezdeni területeinken a munkavégzést, és amennyiben hatékony a munkájuk, hosszútávontudunk munkát biztosítani vállalkozásuknak!

Személyes tárgyalás, megállapodás, bejárás kapcsán keresse műszaki igazgatónkat : Vásárhelyi Imre, Mobilszám: 30/ 6321543
Feladás dátuma: április 20. 10:02.

Kapcsolatfelvétel