Tulajdonságok

Multirégió Pest, Somogy, Vas, Zala
Kerület: VIII.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: diÁkmÁnia iskolaszÖvetkezet

Felveszünk diákokat és felnőtteket irodai adminisztratív és adatrögzítéses munkákra. Elvárás: érettségi, legalább heti 5 nap vállalása, PC ismeret (word, excel, outlook). Előny: gépírás, irodai admin. tapasztalat, adott városban lakhely. Diákoknál évhalasztókat, levelezősöket, estiseket is várunk. Munkavégzés helyei: Budapest, Zalaegerszeg, Sárvár, Szombathely, Siófok. Kérjük a jelentkezéseknél tűntessék fel, melyik városban érdeklik a munkalehetőségek illetve önéletrajzot telefonos elérhetőséggel feltétlenül csatoljanak!
Feladás dátuma: október 2. 13:40.

Kapcsolatfelvétel