Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: Tóth Sándor Vh. Irodája

XIII. Kerületi cég adminisztratív munkakörbe keres 1 fő munkatársat.
Feladat:
Bankszáma kivonat adminisztrálása, sokszorosítása, feldolgozása.
Elvárások:
-Középfokú végzettség ( érettségi)
-alapszintű számítástechnikai ismeret
Juttatások:
-Fix bér+ cafetéria ( szép kártya, bkv bérlet)
jelentkezni a vh.0034@mbvk.hu email címre fényképes önéletrajzzal lehet.
Feladás dátuma: augusztus 28. 12:57.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel