Irodai munkatárs

Feladás dátuma:

márc 28., 16:52

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Adminisztratív munkatárs

Leírás

A Gots System Kft.
A nyílászárók és árnyékolástechnikai termékek egyik elismert forgalmazója és piaci szereplője bővülő csapatába
Irodai munkatársat keres
Milyen feladatok várnak Rád:
Ügyfelekkel, beszállítókkal történő egyeztetések
Nyílászárókra, redőnyökre, szúnyoghálókra, bejövő megrendelésekre ajánlatok készítése
Tervrajzok értelmezése, feldolgozása, tervrajzból árajánlat összeállítása
Kézzel történő szerkezeti rajzok elkészítése
Felmérések feldolgozása, a mért adatokból árajánlat készítése
Adminisztrációs irodai munkafeladatok feladatok ellátása
Elvárások:
Jártasság a nyílászárók, redőnyök, szúnyogháló termékekkel kapcsolatban
Árajánlatok összeállításában legalább 3 év gyakorlat
Középfokú végzettség
Valós számítástechnikai ismeretek (magabiztos MS Office használat)
Együttműködési készség gyártókkal, beszállítókkal, megrendelőkkel
magas terhelhetőség, rugalmasság
Előny:
Nyílászárókat forgalmazó cégnél szerzett gyakorlat
Termék ismeret
Műszaki végzettség
Mire számíthatsz ha már a csapatunk tagja vagy:
Versenyképes bérezés megegyezés szerint
Változatos, izgalmas feladatokra
Támogató munkatársakra és Vezetőre
Tiszta és kulturált XIII. kerületi munkakörnyezetre
Fejlődési lehetőségekre
Családias légkörre
Amennyiben felkeltette érdeklődésed a álláshirdetésünk, kérlek fényképes magyar önéletrajzzal, fizetési igénnyel jelentkezz a email címen!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146682494

Jófogás alkamazás QR kód