Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: Euro BB Kft

Irodai Munkatársnőt keresünk! Belvárosi irodánk keres 35-65 év közötti, kiváló kommunikációs készséggel rendelkező ügyintéző/ asszisztens hölgyet! Feladatok: ügyfelek tájékoztatása telefonon, kapcsolattartás a partnerekkel, e-mailek és excel táblázatok kezelése. Előzetes szakmai gyakorlat nem szükséges!Amit kínálunk: versenyképes fizetés fix+jutalékos rendszerben. A fix összeg : 80.000Ft/hónagyon barátságos, vidám , családias légkör, rugalmas munkaidő, igényes munkakörnyezet, változatos munka.Munkaidő: napi 6-8 óra rugalmas beosztássala munkavégzés helye: V. ker Deák Ferenc tér.Jelentkezés: dopehiteliroda@gmail.com és a 06309825730 számon.
Feladás dátuma: november 11. 17:44.

Kapcsolatfelvétel