Kerület: X.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ügyintéző

Azonnali kezdéssel keresünk 8 órában irodai ügyintézőt budapesti irodánkba! Elvárások közé tartozik az erős számítástechnikai ismeretek, gépírás (teszteljük), jó kommunikációs és jó probléma megoldó készség. Akit keresünk, az pörgős, megbízható, precíz, jó kedvű és jó csapatjátékos. Munkakezdéskor erkölcsi bizonyítványt is kérünk! Tapasztalat előnyt jelent. Munkaidő reggel 8 órától délután 16-ig. Ebéd és kávé biztosítva van.
Fényképes önéletrajzot az info@fozelekfalo.hu emil címre várjuk, szültési dátum megadásával! A tárgy mezőben legyen feltüntetve: Irodai ügyintéző

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel