Kerület: IX.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz, motivációs levél
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ügyintéző
Cégnév: Bieder Bau Kft

Budapesti építőipari cég fiatalos, agilis munkatársat keres

Irodai Ügyintéző

pozícióra.

Feladatai:
- árajánlatok bekérése telefonos és e-mailes úton
- közüzemi fogyasztások rögzítése táblázatban
- anyagköltség-számlák kezelése
- költségszámlák költséghelyeinek pontos meghatározása
- eszközleltár naprakész frissítése
- dokumentációk, táblázatok, kimutatások készítése és a már meglévők vezetése
- műszaki vezető munkájának támogatása
- munkavédelmi adminisztráció
- kapcsolattartás a Közüzemekkel, illetve bérlőkkel
- céges levelezés kezelése
- hirdetések feladása
- egyéb, ad-hoc jellegű feladatok elvégzése
- általános irodai teendők (iratok szkennelése,- lefűzése, fénymásolás)

Elvárások:
- minimum 1 év építőipari jártasság, tapasztalat
- magas fokú számítógépes ismeretek (MS Office, különösen Word és Excel, valamint a Google szolgáltatásai)
- releváns irodai tapasztalat
- jó kommunikációs készség
- lojalitás
- rugalmasság
- precizitás
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
- teljes munkaidős, határozatlan idejű állás
- fix jövedelem
- hétfőtől péntekig, reggel 7.30-tól délután 16 óráig tartó munkavégzés, fél órás ebédszünettel
- napi ebédet biztosítja a Társaság
- fiatalos, lendületes és támogató csapat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves pályázatát a hr@biederbau.hu e-mail címre. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon legfeljebb egy oldal terjedelmű motivációs levelet, amely tartalmazza nettó fizetési igényét is. Ennek hiányában pályázatát sajnos nem áll módunkban elfogadni. További kérdés esetén forduljon hozzánk bizalommal a hr@biederbau.hu e-mail címen.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel