1 db
Jó fogás!

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési vezető
Cégnév: Central Home

A Central Home ingatlaniroda új munkatársakat keres, IrodavezetŐi pozícióba. Cégünk több, mint 15 éve foglalkozik budapesti ingatlanok értékesítésével.
Célunk ügyfeleink magas szintű kiszolgálása piacvezető módszereinkkel.
Csatlakozz a Central Home-hoz, a belváros ingatlan specialistájához, és építs karriert nálunk!

Főbb feladatok:

- Új és használt ingatlanok értékesítése, bemutatása
- Tárgyalások szervezése és lebonyolítása
- Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
- Új partnerekkel kapcsolat kialakítása
- A meglévő kapcsolatok erősítése
- Tanfolyamok / továbbképzések szervezése
- Az irodák arculatának rendszeres ellenőrzése
- Az irodák működésének felügyelete és ellenőrzése
- Értékesítők szakmai támogatása
- Új kollégák felkutatása
- Új értékesítők támogatása, mentorálása
- Adminisztráció

Elvárásaink:

- Ingatlanközvetítés területén szerzett szakmai tapasztalat
- Eredmény- és sikerorientáltság
- Minimum középfokú végzettség;
- Jó kapcsolatteremtő képesség
- Kiváló vezetői képességek és csapatmotiváló képesség
- Számítógépes felhasználói ismeretek
- Társalgási szintű angol nyelv
- Fokozott precizitás
- Szervező készség
- Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
- Word, Excel tudás
- Igényes megjelenés
- Vezetői készségek

A fényképes önéletrajzokat az allas@centralhome.hu e-mail címre várjuk. Kérjük a Tárgy mezőbe tüntessék fel az alábbiakat: Irodavezető jelentkezés!
Feladás dátuma: január 17. 14:37.

Kapcsolatfelvétel