Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Irodavezető
Cégnév: Feva-Alu Kft

Nagy múltú, magyar tulajdonú alumínium nyílászárókat gyártó budapesti székhelyű cég azonnali belépéssel irodavezető munkatársat keres.

ElvÁrÁsok:
- érettségi,
- MS Office ismeretek (Word, Excel, Power Point),
- hasonló területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat,
- határozott, magabiztos fellépés,
- pozitív, proaktív személyiség,
- precíz, pontos munkavégzés,
- képesség csapatmunkára,
- kiváló kommunikációs és tárgyalóképesség.

ElŐnyt Jelent:
- azonnali kezdés,
- 1-2 év releváns, hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat,
- Kulcs Soft program ismerete.

Feladatok:
- számlázással kapcsolatos feladatok (számlák előkészítése,
ellenőrzése, továbbítása, kintlévőség-kezelés),
- bejövő számlák kezelése (engedélyeztetés, továbbítás
könyvelésre),
- bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatokban való közreműködés,
- alkalmankénti kimutatások készítése, megrendelések
nyilvántartása,
- folyamatos kapcsolattartás a könyvelővel, szállítókkal,
partnerekkel,
- ügyvezető munkájának segítése,
- bejövő hívások, e-mailek kezelése,
- munkaidő nyilvántartás vezetése,
- iroda napi szintű működésének biztosítása, ellátmány
beszerzése,
- érkező vendégek fogadása, iratkezelés, archiválás,
rendszerezés, adatrögzítés,
- postai levelek feladása, fogadása.

AMIT KÍnÁlunk:
- versenyképes jövedelem,
- munkaidő 7,30-16,00 között,
- stabil munkahely,
- elkötelezett, szakképzett csapat,
- változatos, kihívásokkal teli munkakör, irodai tevékenység
kulturált környezet,

MunkavÉgzÉs Helye:
Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk kihívást, és motivációt jelent az Ön számára, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az allas@feva-alu.hu címre!
Feladás dátuma: január 30. 19:57.

Kapcsolatfelvétel