1 db
Kiemelt!

Tulajdonságok

Országos
Kerület: XI.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Irodavezető
Cégnév: Pannonhandel Zrt

Leírás

Főbb Feladatok, Munkák:
- Teljes körű irodavezetői feladatok ellátása
- Az iroda működésével, irodai beszerzésekkel kapcsolatos ügyek intézése
- Házipénztár kezelése, banki és hivatali ügyintézés
- A vezetők napi munkájának támogatása
- Kapcsolattartás partnercégekkel, megrendeléseik fogadása, azok kezelése
- Riportok, kimutatások készítése
- Napi adminisztrációs feladatok ellátása, levelezés
- Elektronikus dokumentum-, és adatbázis kezelés
- Szerződések, egyéb dokumentumok nyilvántartása, iktatása

Az Álláshoz Tartozó Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség
- Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
- Erős informatikai affinitás, Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
- Jó kommunikációs képesség
- Problémamegoldó képesség, kiváló szervezői képesség, önálló munkavégzés
- Középfok/kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Kreatív gondolkodásmód, csapatjátékos felfogás, megbízhatóság, precizitás

Az Állás Betöltéséhez Előnyt Jelent:
- Irodai ügyviteli rendszer (Kulcs-Soft) ismerete

AMIT Kínálunk:
- Kihívásokkal teli, felelős szakmai munkakör
- Hosszú távú munkalehetőség, alkalmazotti, teljes munkaidős munkaviszony, Hétfőtől - Péntekig tartó 8 órás munkaidő
- Kiváló csapat, jó hangulat
- Versenyképes fizetés
- Céges telefon

Munkavégzés Helye:
1112 Budapest

Amennyiben úgy érzed alkalmas lennél a feladatra, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat nettó bérigény megjelöléssel a human@pannonhandel.eu e-mail címre.
Tárgy mezőbe kérjük feltüntetni: Irodavezető.
Feladás dátuma: január 16. 18:49.

Kapcsolatfelvétel