Bruttó bér: 1 200  Ft / óra Bruttó bér: 1 140  Ft / óra Bruttó bér: 1 125  Ft / óra Bruttó bér: 1 080  Ft / óra Bruttó bér: 1 230  Ft / óra Bruttó bér: 1 500  Ft / óra Bruttó bér: 1 125  Ft / óra Bruttó bér: 1 080  Ft / óra Bruttó bér: 1 260  Ft / óra Bruttó bér: 1 245  Ft / óra
Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Eladó

XIII. kerületi iskolai büfébe előkészítő és értékesítő munkatársat keresünk. A munka része egyszerű ételek (melegszendvics, pizza, hideg szendvicsek) előkészítese, elkészítése és a termékek értékesítése. Szívesen látunk nyugdíjas jelentkezőt is. Jelentkezni szakmai önéletrajz elküldésével lehet a zebo@vipmail.hu e-mail címre.
Feladás dátuma: augusztus 6. 20:29.

Kapcsolatfelvétel