Tulajdonságok

Kerület: XII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb

XII. kerületi Istenhegyi úti Kiemelt MOL töltőállomásra kútkezelőt felveszek. MOL-os kasszás tapasztalat, ill. kútkezelői vizsga előnyt jelent. Fizetés nettó 112.000,.Ft.+pótlékok+eladást ösztönző jutalék. Borravaló kb. nettó ~70.000,-Ft +eladás ösztönző jutalék. (Össz. kereset min. 200.000,- Ft!) Hosszú távú munkalehetőség azonnali kezdéssel. Ha szeretnél egy jó csapatban hosszú távú munkalehetőséget magadnak, akkor ragadd meg az alkalmat és küld el az önéletrajzodat az szanita1@invitel.hu email címre!
Feladás dátuma: október 18. 19:48.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel