Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb

Istenhegyi úti (XII. ker.) Kiemelt, Nagy ForgalmÚ MOL töltőállomásra shop eladó jelentkezését várom! MOL-os kasszás tapasztalat, ill. kútkezelői vizsga előnyt jelent. Fizetés nettó 112.000,.Ft.+pótlékok+eladást ösztönző jutalék. Extra magas borravaló. Ugyanide keresek magára és munkájára igényes kolléganőt nappali műszakba (7-17) gasztrós munkakörbe. Vendéglátó ipari végzettség, ill. pékségben, szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.
Bejelentett munkahely, hosszú távú, tervezhető munkalehetőség. Dinamikus, fiatalos csapat. Pozitív motiváció. Önéletrajzokat az szanita1@invitel.hu e-mail címre várom.
Feladás dátuma: november 28. 21:01.

Kapcsolatfelvétel