Tulajdonságok

Kerület: XII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb

XII. kerületi Istenhegyi úti Kiemelt MOL töltőállomásra nappalos műszakban dolgozó gasztróst felveszek. MOL-os kasszás, illetve vendéglátós, kereskedelmi tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel. Fizetés nettó 150.000,.Ft. Hosszú távú munkalehetőség. Ha szeretnél egy jó csapatban hosszú távú munkalehetőséget magadnak, akkor ragadd meg az alkalmat és küld el az önéletrajzodat az szanita1@invitel.hu email címre!
Feladás dátuma: július 11. 10:29.

Kapcsolatfelvétel