(Hirdetés azonosító: 57485459) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 148 520  Ft / hó Bruttó bér: 152 280  Ft / hó Bruttó bér: 154 160  Ft / hó Bruttó bér: 152 280  Ft / hó Bruttó bér: 135 360  Ft / hó Bruttó bér: 141 000  Ft / hó Bruttó bér: 188 019  Ft / hó Bruttó bér: 148 520  Ft / hó Bruttó bér: 150 400  Ft / hó Bruttó bér: 148 520  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: XII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb

XII. kerületi Istenhegyi úti Kiemelt MOL töltőállomásra nappalos műszakban dolgozó gasztróst felveszek. MOL-os kasszás, illetve vendéglátós, kereskedelmi tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel. Fizetés nettó 125.000,.Ft+pótlékok+borravaló (össz: 180-200 ezer forint). Hosszú távú munkalehetőség. Ha szeretnél egy jó csapatban hosszú távú munkalehetőséget magadnak, akkor ragadd meg az alkalmat és küld el az önéletrajzodat az szanita1@invitel.hu email címre!
Feladás dátuma: szeptember 10. 11:31.

Kapcsolatfelvétel