Italgyártó üzem - munkatárs teljes és/vagy részmunkaidős 16. kerület

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Konyhai munkás

Zöldség - gyümölcs feldolgozó üzembe keressük, új és lelkes teljes és részmunkaidős - csapattagunkat.
Telephelyünk a 16. kerületben található, a cinkotai HÉV megállótól pár perc sétára.
Főbb feladataink: zöldség és gyümölcs feldolgozás (mosás, vágás, aprítás, darálás, súly mérése stb.), a gyártórészleg és a szociális helységek tisztán tartása. Mivel a termékeink gyártása során a tisztaság nagyon fontos, ezért a leendő kolléga tudjon jól és alaposan takarítani.
Fiatalos, pörgős csapat vagyunk, kis létszámú, ezért csak megbízható kollégát keresünk, aki a beosztás szerint megérkezik és elvégzi a napi feladatokat. A megbízhatóság és fizikai állóképesség mellett fontos, hogy a leendő kolléga tudjon csapatban dolgozni, de a részfeladatokat képes legyen önállóan elvégezni.
Munkaidő:
Teljes munkaidő esetén heti 4 nap munka van. Fixen kell jönni kedden, csütörtökön és a vasárnap. A 4. nap a havi beosztás készítése során megbeszélés tárgya.
Részmunkaidő esetén olyan jelentkezőket várunk, akik a gyártási napok közül ( kedd, csütörtök és vasárnap) valamelyikre, vagy kár mindháromra fixen tudnak jönni.
Nyitottak vagyunk olyan pályázókra is, akik főállásuk mellett szeretnének másodállásban elhelyezkedni.
Munkakezdés 10.00 órakor.
Havi fizetés van, szállást nem tudunk biztosítani.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet, melyben kérjük leírni az eddigi tapasztalatokat, elérhetőséget, esetleg bérigényt.Azon jelentkezésekre válaszolunk, ahol a jelentkezés feltételei teljesülnek, azaz van fényképes önéletrajz.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 144801921

Jófogás alkamazás QR kód