Tulajdonságok

Kerület: XII.
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Programozó, Fejlesztő

Cégünk több éve IT területen sikeresen tevékenykedik. Fő profilunk az alkalmazásfejlesztés, vállalatirányítási rendszerek bevezetése, IT biztonsági megoldások és IT üzemeltetési feladatok ellátása. Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Java fejlesztő

Feladatok:

- fejlesztési folyamatokban történő aktív részvétel
- a fejlesztésekhez szükséges specifikációk elkészítése üzleti igények alapján
- dokumentációk, riportok készítése adott projektek kapcsán
- elkészült fejlesztések tesztelésének megtervezése és lebonyolítása

Elvárások:
- felsőfokú végzettség IT területen
- kommunikációképes angol nyelvtudás
- 3-5 éves Java fejlesztési tapasztalat
- verziókezelő rendszerek ismerete
- DOM és SAX szoftver ismeret
- Apache Api
- Java, J2EE, EJB, Web Services
- SOAP, XML, XSD
- JDBC/JTA, PL/SQL, Oracle 9.x +

Előny: Androidos mobilapplikációk fejlesztésében szerzett gyakorlat, Glassfish szerver üzemeltetésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:
- folyamatos továbbképzések
- fiatalos, inspiráló munkakörnyezet
- céges telefon, laptop

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: nyiriborbala@gmail.com
Feladás dátuma: november 14. 14:09.

Kapcsolatfelvétel