Jó kereseti lehetőség! Hamburgerező Budapest XI. kerület

Bruttó bér:

450 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Konyhai munkás

Tapasztalat:
Pályakezdő

Magyaros hamburgerező Budapest XI. kerületi ételbárjába- keresünk gyorséttermi munkatársakat.
Buda jól megközelíthető részén a Móricz Zsigmond körtéren. Rugalmas beosztás nappalos, éjszakás hétvégén ahogy szeretnél jönni. Egyetemisták iskola mellett, részmunkaidősök jelentkezését is szívesen fogadjuk.
Amit kínálunk:
Valóban jó kereseti lehetőség, amiért nem kell sokat dolgozz
Teljes bejelentett munkaidő
Kiszámítható havi fizetés
Fizetett szabadság
Egységes munkaruha
Személyzeti fogyasztás
Heti 4-5 munkanap 8-10 óra
Bérezés Nettó 350 450e Ft
Egyszerű ételeink elkészítéséhez nem szükséges gyakorlat, szívesen megtanítjuk, csak akarnod kell.
Feladatok:
Előkészítőnek klopfolás, panírozás
Rostlapon, olajsütőben ételek elkészítése
Pultos rendelések felvétele

Vezetőink nagy részét megbecsült kollégáinkból választottuk a lehetőséget mindenki részére biztosított.
Amennyiben szeretnél velünk dolgozni hivj H-P 9.00 - 16.00 ig a telefonszámon, vagy irj magadról pár sort a e-mail címre.

Hirdetés azonosító: 147732746

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 25 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!