Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Marketing / média / művészet
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő

OTP Bank ingatlan divízíója gyors kezdéssel, rugalmas időbeosztásban ingatlan specialistát keres.

Az új kolléga feladata többek között a bankcsoport saját ingatlan portfóliójának a kezelése, ingatlan bemutatások szervezése, ügyletzárások menedzselése, aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében, szakmai tanácsadás.

A munkába lépést két körös interjú előzi meg, mely alatt felmérjük, hogy a jelentkező rendelkezik-e azokkal a készségekkel, amik a munkavégzéshez elengedhetetlenek. Szívesen fogadjuk pályakezdők, más területről váltani kívánok valamint ingatlan szakmában tapasztalatot szerzett pályázók jelentkezését.

A sikeres pályázóval szembeni elvárások:
- határozott fellépés
- ápoltság
- tanulékonyság
- precíz munkavégzés
- feladat orientáltság
- megbízhatóság
- kiváló kommunikációs és meggyőzőkészség
- jó csapatjátékos

Amit nyújtunk:
- Folyamatos magas szintű szakmai képzések
- Marketing eszközök és hirdetések támogatása
- Korszerű, modern irodai háttér
- Kimagasló bónusz (akár 66%!)
- Karrier lehetőség
- Sikeres, jó csapat

Ha álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a tárgyban az ingatlan specialista megjelöléssel a becz.attila@otpip.hu e-mail címre vagy hívjon a +36-70-44-22-188 telefonszámon.
Feladás dátuma: július 16. 15:20.

Kapcsolatfelvétel