Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Pénzügy / számvitel
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Pénzügyi asszisztens
Cégnév: Cretum Management Kft

Leírás

Feladatok:

Szállítói és vevői számlák kezelése, ellenőrzése, kiállítása és rögzítése
Napi bankszámlakivonatok folyamatos könyvelése
Folyószámlák rendezése, figyelemmel kísérése
Banki utalások összeállítása, rögzítése
Pénztárkezelés
Pénzügyi kimutatások elkészítésében való részvétel
Könyvelés, kontrolling munkájának támogatása
Egyéb pénzügyi feladatok

Az ÁllÁshoz TartozÓ ElvÁrÁsok:

Középfokú vagy felsőfokú pénzügyi végzettség
Rendszerszemlélettel rendelkezik
Nyitott, pozitív csapatjátékos
Gyakorlott excel-felhasználó
Precíz, pontos, önálló munkavégzésre képesség

Az ÁllÁs BetÖltÉsÉhez ElŐnyt Jelent:

1-2 év tapasztalat
középfokú nyelvtudás (angol/német)
ingatlanüzemeltetésben való jártasság
számlázó programok, könyvelő programok ismerete

AMIT KÍnÁlunk:

Stabil, megbízható, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
Hosszú távú munkalehetőség
Fiatalos, összetartó, barátságos csapat
Szakmai kihívások

Magyar tulajdonban lévő, ingatlan fejlesztéssel és ingatlan üzemeltetéssel foglalkozó dinamikusan fejlődő cégcsoport fiatalos csapata várja leendő kollégáját.

Kérem csatolja fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével.
Feladás dátuma: május 17. 10:10.

Kapcsolatfelvétel