Junior projektvezető állás

Feladás dátuma:

ápr 11., 11:58

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Displayház

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Projektmenedzser

Egyedi kiállítási eszközök ügyintézése, tervezése - Junior projektvezető

Társaságunk reklám és kiállítási eszközök forgalmazásában és gyártásában az egyik meghatározó piaci szereplő Magyarországon. Kezdő projektvezetőt keresünk csapatunkba, aki az egyedi gyártású termékek ügyfélkapcsolattartásában, gyártás koordinációjában részt venne.

Ha jókedvű vagy és szereted a pörgést, nem riadsz vissza a munkától, aktívan részt vennél egy jó hangulatú csapat munkájában, küldd el önéletrajzodat.

Feladatok
Ügyfélkapcsolatok kezelése
Árajánlatok készítése
Egyedi gyártású kiállítási eszközök előkészítése
3D rajzok létrehozása a Google Sketchup programban
Szoros együttműködés a gyártásrészleggel és alvállalkozókkal
Késztermékek minőségének ellenőrzése

Elvárások
Precizitás és kitartás
Eredményorientált hozzáállás
Proaktív munkavégzés
Alapvető számítógépes ismeretek
Alapfokú ismeretek a Google Sketchup vagy más 3D tervező program használatában

Előnyök
Azonnali munkakezdés lehetősége
Gyakorlat hasonló területen (nyomda, dekoráció, szerkezetgyártás, kiállítás)
Kereskedelmi tapasztalat
Angol nyelvtudás
Fotózási ismeretek és tapasztalat
Ismeretek az Autodesk Inventor 3D grafikai programban

Amit kínálunk:
önálló, kreatív lehetőségek, izgalmas munka
fejlődési lehetőség
lendületes csapat
stabil cégháttér

Munkavégzés ideje: 8 órában végzett munka, 8 - 16:30 között.
Munkavégzés helye: 1144 Budapest, Füredi u. 74-76.

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajzod fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük küldd el:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146989365

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
Displayház

Triangle Hungária Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód