Bomba ajánlat!
Céges
Bruttó bér: 220 000 Ft / hó
Kerület: I.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Primetime Hospitality

Buda legnagyobb bisztrója, az idén 10 éves Déryné, 2 ambíciózus, pörgős junior szakács kollégát vár csapatába, hosszú távú szerződéssel. Ha magadénak érzed a küldetetést, hogy Budapesten jó hangulatú, élhető munkahelyet és vagány, szuper csapatot építsünk a vendéglátásban, tarts velünk!

Amit várunk: legyél érdeklődő, nyitott, pozitív és maximalista.

Amit adunk: 1 éves szerződés, folyamatos továbbképzés, garantált havi bér, fizetett szabadságok, bejelentett állás, jó fizetés, szuperstabil munkahely és karrierlehetőség.

Ha szívesen jönnél velünk, küldd el CV-det!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel