(Hirdetés azonosító: 83163186) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 1 150  Ft / óra
Kiemelt! Céges

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Éttermi dolgozó
Cégnév: Amrest Kft

Száznál is több országban vagyunk jelen, naponta vendégek millióit szolgáljuk ki. Ma már nehéz elhinni, hogy amikor 1930-ban Harland Sanders megnyitotta kis éttermét, csak a különleges csirke receptje és a sikerbe vetett hite volt. Kezdettől fogva hű volt az elvéhez, és feltétel nélkül követte azt:
"Teljes odaadással, és legjobb tudásod szerint tedd, amibe belevágtál."
Sok év eltelt azóta, de a KFC hitvallása nem változott. Hiszünk abban, hogy ez az alapelv tette sikeressé a KFC-t, ezért választják olyan sokan az éttermeinket bíznak bennünk és jól érzik magukat nálunk.

Kollégákat keresünk Budapesten a V. kerületi Váci utcai KFC éttermünkbe az alábbi pozícióba:

Éttermi Dolgozó

Amit kínálunk:
Stabil, bejelentett, hosszú távú munka
Rugalmas munkaidő, anyagi függetlenség
Gyors előrelépési lehetőség, fiatalos csapat
Versenyképes fizetés + bónusz + cafeteria + borravaló
25%-os kedvezmény a Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban
Csapatépítés, tréningek, kedvezményes étkezés

Feladatok:
Vendégek maximális kiszolgálása, kedvesen, mosolygósan
Vendégek rendeléseinek összekészítése
Pozitív, energikus munkavégzés
Örömmel eltöltött napok egy lendületes, jó hangulatú, fiatalos csapatban

Téged Keresünk ha:
Szereted a pörgést, pozitív, mosolygós vagy
Szeretsz fiatalos csapatban dolgozni
Gyors karriert szeretnél befutni
Vezetővé szeretnél válni

Munkavégzés helye:
1052 Budapest Váci utca 27.

Jelentkezhetsz az alábbi elérhetőségeken:
Kéri Krisztina
+3670-682-1827
krisztina.keri@amrest.eu
Feladás dátuma: december 4. 16:13.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel