(Hirdetés azonosító: 81692878) Hirdetés kezelése »
1 db
Egyedi ajánlat! Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Karbantartó, Szervizes
Cégnév: EuroCable Magyarország Kft

Gpon és koax hálózataink kiépítésére, lakások bekötésére, Antennák felszereléséhez, javításához, Internet-modemek telepítésére, karbantartásra keresünk szakmai tapasztalatokkal, műszer és technológiai ismeretekkel rendelkező kollégákat. Megbízható, tiszta és becsületes munkatársakat, vagy alvállalkozókat keresünk hosszabb távú munkára. Budapesti és aglomerációjában, valamint Tata és Salgótarján környékén végzendő munkákra. Amennyiben érdekelnek a munkák a pataki(pont)tamas(kukac)1240(pont)hu küldj fényképes önéletrajzot, vagy bemutatkozó levelet.
Feladás dátuma: március 23. 20:05.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel